Cena dopravy

 

Veškeré informace o zásilce naleznete po přihlášení ve Vašem uživatelském účtu v sekci moje objednávky. V této sekci naleznete číslo zásilky a po jejim rozkliknutím se Vám otevře okno přepravce s informací o zásilce. Pokud jste registraci neudělali a chcete ji vytvořit dodatečně, zaregistrujte se pod stejný e-mail pod jakým jste vytvořili objednávku a po přihlášení do účtu - v sekci moje objednávky si starou objednávku můžete s účtem jednoduše propojit. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. 

Doprava


Zásilkovna.cz

Cena dopravy: 85 Kč

Přepravce Zásilkovna je v posledních letech čím dal více populární a často zákazníky upřednostňována přeprava. Zásilkovna je svými službami ne jen kvalitní, ale hlavně rychlá. Bohužel tato služba má i své mínusy a to, že zasílání je sice levnější oproti konkurenci, ale taky zboží lze vyzvednout pouze na jejich pobočkách. Díky bohu jsou pobočky už skoro v každém městě a vesnici a tak není problém zboží vyzvednout. Balíčky jsou v drtivé většině připraveny k výdeji hned druhý den po odeslání od nás. Všechny zásilky jsou pojištěné jako křehké a tak s naším zboží jednají maximálně ohleduplně a opatrně.

DPD - doručení na adresu

Cena dopravy: od 105 Kč


Přepravcem DPD lze zasílat balíky až o hmotnosti 40 kg a doručení je momentálně v drtivé většina do druhého pracovního dne, vždy se ale může něco stát ( porucha vozidla, pozdní příjezd kamionu pro balíky, ... ), proto raději počítejte s doručením 1-2 dny.

DPD pickup - výdejní místa DPD

Cena dopravy: 65 Kč

Nevybrali jste si žádnou z poboček Zásilkovny? Nevadí, stejnou službu nabízí i firma DPD - princip je stejný, jen u této společnosti můžete na výdejní místo zaslat zásilku až do 20 Kg.

Česká Pošta - balík do ruky

Cena dopravy: 119 Kč

Přepravcem Česká Pošta lze zasílat balíky až o hmotnosti 35 kg a doručení je momentálně v drtivé většina do druhého pracovního dne, vždy se ale může něco stát ( porucha vozidla, pozdní příjezd kamionu pro balíky, ... ), proto raději počítejte s doručením 1-2 dny.

Česká Pošta - Balík na poštu

Cena dopravy: 65 Kč

Přepravcem Česká Pošta lze zasílat balíky až o hmotnosti 10 kg a doručení je momentálně v drtivé většina do druhého pracovního dne, vždy se ale může něco stát ( porucha vozidla, pozdní příjezd kamionu pro balíky, ... ), proto raději počítejte s doručením 1-2 dny. Tato přeprava Vám doručí zásilku na Vámi zvolenou výdejnu České Pošty.

 

Česká Pošta - Balíkovna

Cena dopravy: 65 Kč

Nevybrali jste si žádnou z poboček Zásilkovny? Nevadí, stejnou službu nabízí i firma Česká Pošta - princip je stejný, jen u této společnosti můžete na výdejní místo zaslat zásilku až do 10 Kg.

 

 

Platba


 Převodem

Cena služby: zdarma 

Platební údaje se zobrazí na konci objednávky a přijdou vám i e-mailem. Platbu zadáte ručně ve svém internetovém bankovnictví a nebo pohodlně pomocí QR kódu, který dostanete jak v potvrzovacím emailu, tak posledním kroku vašeho košíku. Splatnost objednávky je 7 dnů. Po překročení je objednávka stornována a rezervované zboží uvolněno k dalšímu prodeji.

Online platba kartou - GoPay

Cena služby: zdarma 

Cenu nákupu zaplatíte předem platební kartou. Pohodlný a bezpečný způsob platby platební kartou přes platební bránu se zabezpečením 3D Secure. Na konci objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde zadáte číslo, platnost a ověřovací kód vaší platební karty. Majitelé Apple zařízení mohou využít dosud nejbezpečnější a nejpohodlnější způsob v placení – Apple Pay.

 

Dobírkou

Cena: 30 Kč 

Za objednávku neplatíte předem na účet, ale zaplatíte až při převzetí přímo řidiči, případně na výdejním místě ( dle Vaší volby ). Tato služba je i pro nás zpoplatněna přepravní společností, proto je služba za příplatek.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.