Věrnostní program

Do věrnostního programu je zapojen každý zákazník na e-shopu, který učinil registraci. Věrnostní slevu pak získává každý, jehož objednávky za posledních 12 měsíců (1 rok) překročily určitou částku potřebnou pro načtení slev. Pokud je tedy sleva u objednávek za 5.000 Kč například 3% neznamená to, že Vaše jediná objednávka musí být na tuto částku. Všechny objednávky se sčítají a částka je tedy konečná v součtu všech objednávek. Pokud máte tedy například 3, 7, nebo i klidně 10 objednávek a jejich celková hodnota je 5.000 Kč, automaticky tak dostanete slevu na všechny produkty :-).

Hodnota objednávek Sleva v % Objednávky za období
5.000 Kč 3% 12 měsíců
10.000 Kč 5% 12 měsíců
20.000 Kč 8% 12 měsíců

 

Podmínky pro získání a uplatnění slevy

  • Nutná registrace v e-shopu
  • Součet objednávek za poslední rok musí být alespoň 5.000 Kč
  • Do slevy se započítávají pouze uhrazené objednávky, nikoli ty zrušené, či nevyzvednuté
  • Slevy je možné kombinovat s dalšími akčními nabídkami
  • Vyhrazujeme si právo odmítnout poskytnutí slevy

 

Jak zjistím jakou mám slevu, nebo kolik stojí produkt po slevě?

  • Jednoduše, přehled slevu vidíte po přihlášení do účtu v pravém menu po kliknutí na sekce: Moje slevy
  • Cenu produktu po slevě pak vidíte u každého produktu, kdy se místo klasické ceny zobrazí modré kolečko s výši dodatečné slevy a pod ní bude uvedena Vaše cena po odečtení slevy.

 

Nakoupil jsem bez registrace a nyní mám účet

Nakoupili jste jako neregistrovaný uživatel, nyní máte účet, ale chtěli byste započítat mezi slevy i objednávku, která byla vytvořena před tím? Stačí si vytvořit účet se stejným emailem, který jste zadali v objednávce. Po přihlášení do účtu stačí kliknout na "moje objednávky" a systém Vás upozorní, že máte nespárované objednávky s účtem, po kliknutí "spárovat objednávky" se Vám objednávky propíší a slevy se Vám ihned načtou, případně nás jednoduše kontaktujte na mail: info@svetdekoraci.eu a vše zařídíme za Vás. Objednávku Vám spárujeme s účtem a tím pádem budete zase o krok blíže ke slevě.

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.