Přeprava zásilek a stav nouze ČR

Vážení zákazníci,

 vzhledem k nákaze COVID-19, která v posledních dnech zužuje celou Evropu a zasáhla i ČR, která byla nucena vyhlásit stav nouze a uzavřít prodejny bychom Vás rádi informovali o stavu výdejních míst pro Vaše zásilky.

Provoz výdejních míst Zásilkovna

Společnost Zásilkovna včera k večeru vydala prohlášení a všechny zákazníky ujistila, že i k vzhledem k uzavření obchůdků - kromě drogerií, potravin, lékáren a podobně by se situace neměla nějak dotknout výdejních míst - které jsou z vyhlášky ČR vyjmuty jako výdejní místa objednávek z e-shopů.

Některá výdejní místa se prozatím uzavřou, ale ta by se Vám při objednání vůbec neměla zobrazit v nabídce, případně dojde-li k uzavření pobočky během putování balíku k Vám, tak Vám zásilkovna balíček přesměruje na nejbližší místo k této pobočce. Výdej zásilek by tak neměl být omezen a nemusíte mít strach, že by se k Vám zásilka nedostala

Jaké opatření jsou pro výdej zásilek

  • Jedno z opatření, které Zásilkovna zavedla je zákaz přijímání hotovosti . Všechny Vaše zásilky, které máte na dobírku tudíž musíte uhradit bezkontaktním stykem - platební kartou. Případně, že z nějakého důvodu nebyla z Vaší strany platba kartou možná a balíček by byl už připraven k výdeji - kontaktujte nás prosím a stav zásilky můžeme i v tomto případě změnit na platbu převodem a poté v zásilkovně nastavit, aby Vám zboží vydali bez dobírky. 
  • Na některých pobočkách se můžete setkat, že Vás nevpustí do prodejny, ale zřídí pro výdej balíků výdejní okénko, aby tak zamezili hromadění lidí v prodejně.

Odeslání zásilku na adresu

Protože Česká Pošta zaměstnává více než 3000 maminek s malými dětmi, které musí zůstat doma, byl její provoz omezen. Z tohoto důvodu radíme zákazníkům vybrat jiného přepravce, než Českou Poštu, protože jejich doručování může trvat o něco déle, než jsou zvyklí. 

Vzhledem k tomu, že Českou Poštu využívá po Zásilkovně nejvíc z Vás, rozhodli jsme se, že slevníme další možnost přepravy na adresu s názvem nejlevnější doručení na adresu. Doručení na adresu Vás tak vyjde levněji než kdy před tím. 

 

Pokud máte nějaké další dotazy, neváhejte se na nás obrátit!

Za tým Svět dekorací - Los Josef - jednatel.

Josef Los - jednatel svetdekoraci

 

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.