Nově v nabídce svíčky Goose Creek

Již dlouhou dobu jsem uvažoval jakou značku svíček nabrat, aby si zákazníci přišli na své. Osobně dávám přednost ovocným, svěžím a nebo pánským dřevitým vůním s pižmem, santalovým dřevem, či bergamotem. Problém ale je, že většina světových značek nenabízí přesně to, co mě osobně voní a co chci nabídnout zákazníkům. Jedna z nejprodávanějších značek u nás na e-shopu byla bez pochyby značka Yankee Candle. Aby taky ne! - je to značka, která je celosvětově známá a do reklamy investují milióny dollarů ročně, proto je to také jedna z nejznámějších značek světa. Bohužel tato značka je  poslední dobou docela dost všední a nabízí ji každá prodejna - což je pro mě hodně nezajímavé. Cílem e-shopu světdekoraci.eu je nabízet zákazníkům právě jednak kvalitní zboží, zboží, které nabízí krásné vůně, nádherné etikety a dobře hoří, ale hlavně nabízet zboží, které si zákazník nekoupí na každém rohu, jako je tomu poslední dobou právě u značky Yankee Candle.

Postupným vyprodáváním této značky jsme ale dlouho přemýšleli co přidáme na trh, aby byly vůně zajímavé, svíčky dobře hořely a hlavně, aby o ně byl zájem. Proto jsme přistoupili ke značce Goose Creek. Značku Goose Creek znám už hodně dlouho - je to jedna z mých nejoblíbenějších značek - hned po značce WoodWick, kterou asi jen tak někdo nesesadí z trůnu. Tato značka je stejně jako Yankee Candle složená z parafínového vosku, ale naproti YC nabízí knoty z bavlny hned 2. Vůně mají překrásné, intenzivní a nemají naprosto žádný problém vytvořit Vám voskové jezírko, aby svíčka prohořívala krásně až na dno.

 

Co dělat, když mi svíčka bude špatně hořet a tunelovat?

Toto by se Vám se značkou Goose Creek rozhodně nemělo stávat. Svíčka disponuje hned dvěmi bavlněnými knoty a proto rozpálení vosku ke sklenici probíhá daleko rychleji, než u svíček s jedním knotem. Osobně mi na značce Yankee Candle vadí, že i když je ze stejného Vosku jako Goose, tak prostě nám doma špatně hoří. Často se mi stávalo, že svíčka hořela třeba 4 hodiny a ani tak se vosk neroztopil a svíčka mi začala tunelovat. Hodně lidí nám radilo, abychom zvedli teplotu v domě - míváme v zimě okolo 20stupňů. Přece nebudu kvůli svíčce vytápět byt na nějakých 22stupňů..vždyť je to nesmysl! Svíčka má hořet a krásně dělat jezírko bez jakýchkoli prstenců, luceren a podobně. Jediné co nám vždy na YC pomohlo byl alobal. Jenže narovinu.. kdo chce obalovat svíčku za minimálně 500 Kč do alobalu. Vždyť si svíčku kupujeme, aby voněla a krásně vypadala a né, aby byla na stole jakýsi alobalová nevkusná "dekorace".

 

Za jak dlouhou dobu můžu svíčku Goose sfouknout? 

Odpověď na tuto otázku je velmi individuální. Z pravidla ale platí, že pokud se mi svíčka rozhoří až k okraji sklenice, můžu ji hned zhasnout. 

Konkrétně u Značky Goose Creek trvá rozhoření ke kraji sklenici něco mezi 30-60 minutami.

 

Vybere si opravdu každý!

Značka Goose Creek nabízí opravdu pestrou škálu vůní. Vyberou si jak dámy, tak pánové. Jsou tady jak jídelní vůně - máslové sušenky, borůvkový jogurt, atd, tak třeba vůně připomínající oblíbené nápoje - gin & tonic, jahodové daiquiri, atd. Nezapomínají ani na kořeněné, dřevité, jídelní, či ovocné, nebo svěží vně s vůní vypraného prádla..

IMG_6260xcxsd

 

 

Kompletní seznam vůní naleznete na tomto odkazu: Goose Creek

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.